bingospa – do ciała – z elastyną – kolagen – opinie

0

Około 75 procent naszej skóry składa się z kolagenu. Jest to specyficzne dla organizmu białko, które między innymi sprawia, że ​​skóra staje się jędrna, jędrna i elastyczna. Kolagen można porównać do sprężyn, które uelastyczniają materac skrzynkowy.

Wraz z wiekiem i narażeniem na stresy zewnętrzne, takie jak światło słoneczne, zanieczyszczenia i dym papierosowy, produkcja kolagenu w skórze spada. Co powoduje, że skóra traci elastyczność, a struktura staje się bardziej nierówna. U niektórych osób kolagen bingospa ulega szybszemu rozkładowi i u tych osób przedwcześnie pojawiają się zmarszczki i nieelastyczna skóra.

bingospa – do ciała – kolagen

Początkowo spadek ilości kolagenu bingospa zauważalny jest głównie na obszarach wystawionych na działanie promieni słonecznych, takich jak twarz, dekolt i ramiona. W wieku 30 lat pierwsze zmarszczki pojawiają się zwykle u kobiet. Mężczyźni mają nieco grubszą skórę, co powoduje, że ich zmarszczki często pojawiają się później i w łagodniejszym tempie.

Nasz test skórny. SKÓRA opiera się na najnowszych wynikach badań i daje indywidualną odpowiedź z informacją o tym, jakie uwarunkowania genetyczne mogą przyspieszyć starzenie się skóry. Otrzymasz również konkretne porady, co możesz zrobić, aby zapobiegać i przeciwdziałać przedwczesnym oznakom starzenia się skóry.

bingospa - do ciała - kolagen

Eksperci i władze sceptycznie nastawione. Wiele osób sceptycznie podchodzi do proszku kolagenowego i tego, czy naprawdę działa. Krytycy twierdzą, że kolagenowe proszki, którymi uzupełniamy nasze napoje, mają czas na rozłożenie przez kwaśny sok żołądkowy na długo przed tym, zanim dotrą do skóry. Amerykańscy dermatolodzy są na tym samym torze i uważają, że potrzebne są dalsze badania dotyczące bezpieczeństwa.

Marina, profesor bezpieczeństwa żywieniowego na Uniwersytecie w Helsinkach i ekspert Europejskiego Urzędu ds. Bezpieczeństwa Żywności, uważa, że ​​kolagen do ciała bingospa jest klasyfikowany jako suplement diety i nie ma wystarczająco mocnych dowodów naukowych, aby mieć wpływ na strukturę lub elastyczność skóry – lub na zdrowie w ogóle.

Firma Plus przeprowadziła przegląd proszku kolagenowego bingospa, który pokazuje, że europejskie władze również uważają, że brakuje wystarczającego poparcia naukowego, aby twierdzić, że proszek kolagenowy ma wpływ na zmarszczki. Szwedzcy dermatolodzy są również sceptyczni.

bingospa – z elastyną

Czy nie można więc wzmocnić kolagen do ciała bingospa? Cóż, istnieją substancje, które mogą stymulować produkcję kolagenu. Aby wesprzeć kolagen można np. jeść:

  • Witaminy C i E znajdują się na przykład w pomarańczach, truskawkach, nasionach, awokado, produktach pełnoziarnistych i orzechach. Witaminy są niezbędne do stymulacji tworzenia kolagenu i zachowania kolagenu bingospa.
  • Tłuste ryby zawierają kwasy tłuszczowe omega-3, które stymulują produkcję kolagenu.
  • Herbata biała i zielona są bogate w katechiny, które przeciwdziałają degradacji kolagenu.
  • Ekstrakt z pestek winogron jest bogaty w polifenole, które chronią i stabilizują kolagen w skórze i zapobiegają sztywnieniu tkanki kolagenowej. Polifenole przeciwdziałają również długotrwałemu niszczeniu struktury, które może nastąpić w wyniku krótkich, powtarzających się pobytów na słońcu (światło UV).

Kolagen do ciała bingospa może zacząć działać najwcześniej po około 2 tygodniach. Nasza ogólna wytyczna jest jednak taka, że ​​efekt pojawia się po około 4-12 tygodniach stosowania. Co wtedy dzieje się ze skórą i ciałem podczas regularnego przyjmowania? po około 4 tygodniach większość ludzi zaczyna zauważać poprawę struktury skóry, na przykład bardziej miękką i bardziej nawilżoną.

bingospa - z elastyną

po około 6 tygodniach wiele osób może zobaczyć i poczuć, że skóra jest zauważalnie bardziej miękka, pełniejsza i nabrała blasku. po około 12 tygodniach można teraz zauważyć, że drobne linie i zmarszczki stają się bardziej miękkie, a skóra jędrniejsza. Teraz możesz mieć również wpływ na włosy i paznokcie. Włosy stają się gęstsze, nabierają blasku, a łamliwe paznokcie stają się mocniejsze. Dodatkowym skutkiem może być to, że złe i sztywne stawy stają się lepsze.

Należy jednak pamiętać, że kolagen z elastyną bingospa opinie ma dobre, bo nie jest po to, by diagnozować, leczyć, leczyć lub zapobiegać chorobom. Wyniki różnią się w zależności od osoby i są całkowicie indywidualne w zależności od rodzaju skóry, stanu skóry i innych wcześniejszych diagnoz.

bingospa – opinie – forum

Bingospa to hydrolizowany kolagen w formie peptydowej, co oznacza, że ​​jest on rozkładany na krótsze nici aminokwasów w celu lepszego wchłaniania. Forma peptydowa oznacza nie tylko, że organizmowi łatwiej przyswaja kolagen bingospa, ale także łatwiej jest go rozpuścić w płynie. Bingospa jest neutralny pod względem smaku i zapachu i może być mieszany z sokiem, kawą, herbatą, zupą, musli, koktajlami, jogurtem, filetem, owsianką i tym podobnymi. Produkt całkowicie pozbawiony dodatku cukru, dodatków, laktozy, glutenu i konserwantów.

Sekretem produktów Bingospa jest skuteczny sposób na skuteczne połączenie hydrolizowanego kolagenu z potężnymi witaminami i minerałami w celu stworzenia zaawansowanego suplementu kolagenowego.

bingospa - opinie - forumProdukt Bingospa to rodzaj produktu, którego nam na rynku brakowało. Chcieliśmy uzyskać produkt kolagen z elastyną bingospa a opinie są takie, że jest on złożony z innych przydatnych substancji. Zależało nam również na tym, aby był to produkt o optymalnej fizycznej absorpcji i gdzie płynny produkt ma przewagę. Suplement kolagenowy to jakość i prostota. Smak również był dla nas bardzo ważny, nasz płynny produkt ma świeży i dobry smak jagodowy. Produkt doskonale nadaje się do spożycia bez zmian lub do zmieszania z wodą, herbatą lub koktajlem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj